Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upoznavanje

3 posters

Ići dole

Upoznavanje Empty Upoznavanje

Počalji  Yukio-Paki Sub 23 Maj 2015, 14:13

Pozdrav svim clanovima foruma What a Face , Ja sam Paki iz Beograda, inace ne bas iskusan sa pticama... vlasnik dve tigrice, zajedno sa cerkom Very Happy .
Pre od prilike 1.5 god. kupio sam jednu tigricu iz PetCentra... muzijak... za sad u odlicnom stanju i ako sam ga nedavno slucajno otrovao zeljem , pomesavsi ga sa spanacem. Nisam ni imao pojma da je zelje ustvari toksicno za ptice Shocked _ sva sreca pa smo brzom intervencijom vereinara doveli sve u normalno stanje. 7 dan sam mu rucno davao antibiotik kroz spric, i moram priznati da me je malo zamrzeo posle toga .... Ali polako se odnosi stabilizuju. Uz njega sam i usvojio jednu zenkicu pre od prilige 8 meseci i za sada se da kazem trpe , ali nisu u nekoj preteranoj ljubavi...
Elem, plan nam je da uzmemo nekog veceg papagaja ovog leta...meni se dopada senegalac, a supruzi mali aleksandar... tako da slobodno dajte neki savet. Cilj mi je da se sto vise edukujem u polju gajenja ptica... Smile
Thanks

Yukio-Paki

Broj poruka : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 22.05.2015
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  jonel Ned 24 Maj 2015, 22:12

Dobro dosao Paki
jonel
jonel

Broj poruka : 379
Reputation : 13
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 47
Lokacija : LOKVE Banat 063 80 57 417

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  darko77 Pon 25 Maj 2015, 23:57

Iščitavanje tekstove pa ćeš zaključiti šta ti više odgovara, e da dobrodošao

darko77

Broj poruka : 30
Reputation : 3
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu