Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

кад тигрица говори и боксује

Ići dole

кад тигрица говори и боксује

Počalji  friendly taj Pon 01 Avg 2016, 09:38

Добрица све течније говори,нарочито кад ме види,потпуно је опседнут говором,иначе воли све споља да кида ,не дајте му руку као мали кобац је,кида месо с прстију и све боксује,још сам га одвикла од огледала и звона од којих је постао зависник али је прешао на лоптице са звоном,оне за маце и хрчке и сад њих боксује.Нарочито кад прича има потребу да удара главом тј.кљуном.Иначе јако је емотиван,не знам шта ћу с њим.Евица га не интересује,иначе сам мислила да ће постати мало питомији,мада само слуша пажљиво све што му причам,мада га нисам баш учила,јако капира.Интересује ме његова психологија,ко се разуме јер бих мало боље да га разумем,желим му срећу,бар да не кљунује толико,не разумем ту потребу...Мало је необичан и ја нисам имала тако нешто никад од животиња,Евица је доста мирна...Па ако неко има неки савет,предлог,било шта,пишите мишљења бих узела у обзир...
friendly

Broj poruka : 172
Datum upisa : 29.06.2014
Godina : 35

Pogledaj profil korisnika http://sr-el.ptice.wikia.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu