Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

legalizacija ptica

2 posters

Ići dole

legalizacija ptica Empty legalizacija ptica

Počalji  jurić daniel Uto 31 Jan 2012, 17:40

dali neko moze da mi kaze nesto vise o prijavljivanju ptica kako sad da ih prijavim kad je prosao rok i sta dobijam sa tim???drzim penante,rozele,pevajuce,nimfe obicne i beloglave i kozice sta od ovih vrsta treba da prijavim i kolko bi me to kostalo???
jurić daniel
jurić daniel

Broj poruka : 378
Reputation : 18
Datum upisa : 29.01.2012
Godina : 37
Lokacija : subotica 0631955681

Nazad na vrh Ići dole

legalizacija ptica Empty Re: legalizacija ptica

Počalji  Hybrid Sre 01 Feb 2012, 18:25

Ne znam kako to sad ide jer je istekao onaj rok za registraciju ptica. Od tih tvojih ptica jedino ne moras nimfe prijaviti Smile

Hybrid

Broj poruka : 51
Reputation : 3
Datum upisa : 12.12.2009
Lokacija : Kljajicevo

Nazad na vrh Ići dole

legalizacija ptica Empty Re: legalizacija ptica

Počalji  jurić daniel Sre 01 Feb 2012, 19:07

hvala moracu otici do udruzenja pa da pitam sigurno postoji nacin
jurić daniel
jurić daniel

Broj poruka : 378
Reputation : 18
Datum upisa : 29.01.2012
Godina : 37
Lokacija : subotica 0631955681

Nazad na vrh Ići dole

legalizacija ptica Empty Re: legalizacija ptica

Počalji  Gost Sre 22 Feb 2012, 17:47

Ne znam i ja se to pitam.Nisam prijavio ptice jer sam suvise kasno saznao za to.Sada bih mozda prijavio ali kazu da ne moze jer je prosao rok.Ne vidim logiku u tome iskreno da kazem.Ako je neko sada resio da postane odgajivac i kupio na nekoj berzi ili izlozbi ptica odredjene primerke i parove,po tome bi znacilo da on nikada nece moci da se ozvanici kao odgajivac,niti prijavi svoje ptice???

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

legalizacija ptica Empty Re: legalizacija ptica

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu