Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upoznavanje

+3
Djuric
Admin
zoranknez
7 posters

Ići dole

Upoznavanje Empty Upoznavanje

Počalji  zoranknez Sub 12 Maj 2012, 11:13

Pozdrav svim članovima foruma, inače ja sam Zoranknez iz Kruševca veliki ljubitelj svih životinja. Inače odgajivač sam kanarinaca boje, opala a u svom dvorištu imam faunu evrope, štigliće, aniflane, gringlove, cizlove, cajzle a supruga svoje male papagaje tigrice.
Za sada tolko pozdrav cheers cheers
zoranknez
zoranknez

Broj poruka : 68
Reputation : 3
Datum upisa : 12.05.2012
Godina : 64
Lokacija : Kruševac

http://bagdala037.forumburundi.com/

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  Admin Sub 12 Maj 2012, 12:37

Dobro nam dosao Very Happy

Admin
Admin

Broj poruka : 1072
Reputation : 72
Datum upisa : 24.07.2008

https://parrotworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  Djuric Sub 12 Maj 2012, 12:48

Dobrodosao Zorane ! cheers
Djuric
Djuric

Broj poruka : 506
Reputation : 17
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Vlasotince

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Pozdrav

Počalji  Gost Sub 12 Maj 2012, 14:52

Dobrodosao na forum ,takodje i za ostale clanove vaseg foruma,pozeleo bi lepa druzenja i da saradnja traje dugo,ovde smo korektni .VERUJEM da cemo se ispomagati ,da ozive nasi forumi ,da budemo najaci u okruzenju,to je moj cilj.Izvini sto sam na ti .

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  filip021 Sub 12 Maj 2012, 16:12

pozdrav zorane i dobrodosao...sad ces ti nama lepo opisivati o kanarincima Very Happy
filip021
filip021

Broj poruka : 27
Reputation : 3
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 37
Lokacija : novi sad

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  Gost Sub 12 Maj 2012, 16:44

filip021 ::pozdrav zorane i dobrodosao...sad ces ti nama lepo opisivati o kanarincima Very Happy

upravu si Filipe najbolje resenje za oba foruma uzajamno pomaganje u temama koja nisu zastupljerna ,sa radom cemo postici puno uzajamno,pozdrav svima uz korektan odnos prema svima,poznajem dosta odgajivaca papagaja u tom kraju,pa i njih pozdravljam

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  zoranknez Sub 12 Maj 2012, 22:28

imred ::Dobrodosao na forum ,takodje i za ostale clanove vaseg foruma,pozeleo bi lepa druzenja i da saradnja traje dugo,ovde smo korektni .VERUJEM da cemo se ispomagati ,da ozive nasi forumi ,da budemo najaci u okruzenju,to je moj cilj.Izvini sto sam na ti .
Hvala na lepoj dobrodošlici, a siguran sam da ćemo biti najači ne samo u okruženju nego i šire, ašto se tiče reči TI pa mi smo tu generacijski nema nikakvih problema. Ovi mlađi brzo lete ali su ipak dobri, oprostimo i idemo dalje znaš već na šta mislim.
Pozdrav
zoranknez
zoranknez

Broj poruka : 68
Reputation : 3
Datum upisa : 12.05.2012
Godina : 64
Lokacija : Kruševac

http://bagdala037.forumburundi.com/

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  jonel Ned 13 Maj 2012, 17:29

Pozdrav zorane i dobro dosao
jonel
jonel

Broj poruka : 379
Reputation : 13
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 47
Lokacija : LOKVE Banat 063 80 57 417

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  noname Ned 13 Maj 2012, 23:12

zoranknez ::Pozdrav svim članovima foruma, inače ja sam Zoranknez iz Kruševca veliki ljubitelj svih životinja. Inače odgajivač sam kanarinaca boje, opala a u svom dvorištu imam faunu evrope, štigliće, aniflane, gringlove, cizlove, cajzle a supruga svoje male papagaje tigrice.
Za sada tolko pozdrav cheers cheers
pozdrav i dobro dosao na forum
noname
noname

Broj poruka : 357
Reputation : 17
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 55
Lokacija : Backi Petrovac Vojvodina/0646393227

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty upoznavanje

Počalji  cvrle Pon 20 Avg 2012, 13:37

Dobar dan zelim svim clanovima foruma.Ja sam Marina iz Novog Sada,po profesiji vaspitacica Razz
Kao dete sam imala mnogo vrsta ptica (tigrice,nimfe,rozele,kanarince koji su se legli I love you ) zahvaljujuci tati,stoga je moja ljubav prema njima neizmerna......
Cvrle je tigrica koju sam dobila na poklon od momka,ali je sticajem nesrecnih okolnosti uginuo,i to mi je jako tesko palo.Zato par godina nisam mogla da imam pticu.....
Suprug i ja smo odlucili da imamo pticu,ali nadam se da nam nece biti preveliki zalogaj-Bradati Aleksandar.
Zbog toga sam se i uclanila na forum,da bih od vas iskusnih odgajivaca i poznavalaca saznala sto vise,kako bih mojoj buducoj ptici obezbedila sve sto joj je potrebno....unapred hvala,Cvrle
cvrle
cvrle

Broj poruka : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  noname Pon 20 Avg 2012, 22:42

Marina dobro dosla na forum na pravom si mestu.Ovde ima dosta iskusnih odgajivaca koji dobro poznaju tematiku i imaju dobru volju u svakom trenutku pomoci ako zatreba posavetovati itd...
noname
noname

Broj poruka : 357
Reputation : 17
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 55
Lokacija : Backi Petrovac Vojvodina/0646393227

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  Djuric Uto 21 Avg 2012, 02:09

Dobrodosla Marina! cheers cheers cheers
Djuric
Djuric

Broj poruka : 506
Reputation : 17
Datum upisa : 05.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Vlasotince

Nazad na vrh Ići dole

Upoznavanje Empty Re: Upoznavanje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu