Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

akvarium

Napiši novu temu   Odgovori na poruku

Ići dole

akvarium

Počalji  jurić daniel taj Čet 31 Jan 2013, 17:45

znam da nema veze sa forumom ali vi ste mi svi prijatelji pa je red da vam ponudim imam akvarium od 180L ako nekog zanima meni je prevelik uzecu manji
jurić daniel

Broj poruka : 378
Datum upisa : 29.01.2012
Godina : 32

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: akvarium

Počalji  zorica taj Pet 01 Feb 2013, 09:19

jurić daniel ::znam da nema veze sa forumom ali vi ste mi svi prijatelji pa je red da vam ponudim imam akvarium od 180L ako nekog zanima meni je prevelik uzecu manji
koliko vidim da nema cene znači da je na poklon , pa bih se prva javila da ga uzmem ... imam dosta ribica u akvarijumu od 50L ... već je velika gužva a nema se za veći Smile Wink

zorica

Broj poruka : 163
Datum upisa : 10.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jurić daniel taj Pet 01 Feb 2013, 09:56

zorica ::
jurić daniel ::znam da nema veze sa forumom ali vi ste mi svi prijatelji pa je red da vam ponudim imam akvarium od 180L ako nekog zanima meni je prevelik uzecu manji
koliko vidim da nema cene znači da je na poklon , pa bih se prva javila da ga uzmem ... imam dosta ribica u akvarijumu od 50L ... već je velika gužva a nema se za veći Smile Wink
pa das nazalost nije na poklon mene je kostao 50e i ja moram kupiti drugi Sad moze zamena za papagaje neku vrstu sto nemam naravno par.mislim da ima slika akvariuma na forumu
jurić daniel

Broj poruka : 378
Datum upisa : 29.01.2012
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Napiši novu temu   Odgovori na poruku