Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

5 posters

Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  zlatnik Sre 29 Maj 2013, 12:24

najzad dobio novog ukucanina, mali Aki Smile
I zahvaljujem se goranu iz Pirota , stvarno je prepep...

sta mislite ? Ako imate neku ideju za neku igracku kazite, ja ovde kod nas nisam nasao nista Sad


Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) 35k2vkn
Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) 2je2ybk
Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) 25u42ky


Poslednji put izmenio zlatnik dana Sre 29 Maj 2013, 12:33, izmenio ukupno 5 puta
zlatnik
zlatnik

Broj poruka : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 29.10.2012
Godina : 39
Lokacija : Leskovac

Nazad na vrh Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Re: Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  zexy Sre 29 Maj 2013, 12:27

Prelep je.
Koja je dimenzija kaveza? Mislim da i ja imam takav kavez a razmisljao sam jedno vreme o rucnohranjenom papagaju...

zexy

Broj poruka : 95
Reputation : 5
Datum upisa : 25.03.2011
Godina : 43
Lokacija : Ruski Krstur

Nazad na vrh Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Re: Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  zlatnik Sre 29 Maj 2013, 12:37

E nisam merio kavez, ali ovamo su mi rekli da je on za malog aleksu , mada on nece provoditi previse vremena u njemu , rucno je hranjen i vise voli da je napolje nego li unutra Smile
zlatnik
zlatnik

Broj poruka : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 29.10.2012
Godina : 39
Lokacija : Leskovac

Nazad na vrh Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Re: Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  ranjang Sre 29 Maj 2013, 12:43

prelepa ptica, cestitke za novog clana familije Smile
ranjang
ranjang

Broj poruka : 116
Reputation : 5
Datum upisa : 15.11.2012
Godina : 35
Lokacija : Sombor

Nazad na vrh Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Re: Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  Josić Sre 29 Maj 2013, 12:56

Cestitam,super je cheers ,samo ubaci mu u kavez malo deblje stajalice i neke igracke da se malo zanima Very Happy .
Josić
Josić
Moderator
Moderator

Broj poruka : 596
Reputation : 25
Datum upisa : 07.01.2010
Godina : 30
Lokacija : Sombor

Nazad na vrh Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Re: Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  zlatnik Sre 29 Maj 2013, 13:29

stajalice cu da nadjem deblje ali sta da mu ubacim od igracke, kod nas imala samo ova ljuljaska da se kupi Smile nesto da napravim ili ...
zlatnik
zlatnik

Broj poruka : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 29.10.2012
Godina : 39
Lokacija : Leskovac

Nazad na vrh Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Re: Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  Josić Sre 29 Maj 2013, 16:02

Josić
Josić
Moderator
Moderator

Broj poruka : 596
Reputation : 25
Datum upisa : 07.01.2010
Godina : 30
Lokacija : Sombor

Nazad na vrh Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Re: Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  Josić Sre 29 Maj 2013, 16:03

Evo malo ideja,mozes naci neko drvo,izrezati ga na manje delove i samo probusis rupu u sredini i nanizes na pertlu,das im plasticne cepove od flasa...
Josić
Josić
Moderator
Moderator

Broj poruka : 596
Reputation : 25
Datum upisa : 07.01.2010
Godina : 30
Lokacija : Sombor

Nazad na vrh Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Re: Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  imred Sre 29 Maj 2013, 21:50

zlatnik ::stajalice cu da nadjem deblje ali sta da mu ubacim od igracke, kod nas imala samo ova ljuljaska da se kupi Smile nesto da napravim ili ...



Lepa ptica,ja bi stavio samo ljuljasku ,budi mu ti igracka i drug neces zazaliti.

imred

Broj poruka : 514
Reputation : 30
Datum upisa : 06.12.2012
Godina : 64
Lokacija : zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Da se i ja pohvalim mojim Akijem :) Empty Re: Da se i ja pohvalim mojim Akijem :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu