Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Sirenje ljubavi prema Papagajima i uopste pticama

Ići dole

Sirenje ljubavi prema Papagajima i uopste pticama Empty Sirenje ljubavi prema Papagajima i uopste pticama

Počalji  DonBranko taj Sub 06 Jul 2013, 08:29

Pa evo posto je ovo svastara pretpostavljam da u njoj moze svasta da se pise,a da se neomasi tema.Vec duze vreme sam se sto bi mladi rekli zapalio za Papagaje tj. oduvek sam ih voleo, kao klinac ih malo drzao(tigrice naravno).I tako provodim dosta vremena po internetu gledajuci slike prelepih papagaja i mastajuci kojeg bi mogao da imam i da se brinem o njemu.Posto sam u teskoj situaciji kao i vise od pola Srbije naravno jer sam jedini zaposlen u porodici koju cine moja divna zena i dete,citajuci po internetu i gledajuci cene dosao sam do zakljucka da verovatno jedino sto bih mogao priustiti sebi su opet tigrice.E sad zeleo bih da apelujem na ljude koji su odgajivaci da ako iko ima neke mlade ptice viska naravno ,a da im to nije veliki finansiski udarac pokazu svoje dobro lice i sa vremena na vreme poklone po koju pticu.Da me nesshvati neko pogresno,mislim da su ljudi sa foruma i vise nego korektni ,u mom slucaju dobio sam neke informacije koje su me zanimale i tu vrstu pomoci veoma cenim,verujem da vi i poklanjate ptice svojim bliznjima.Mnogo je prica u pticarstvu pocelo sa recima "poceo sam da se bavim time i time tako sto mi je neko dao na poklon to ili to pa sam se ja zaljubio u to i nastavio ceo zivot time baviti"i meni je to veoma simpaticno i mislim da ti ljudi koji poklanjaju u ovom slucaju papagaje novim zaljubljenicima tako sire ljubav prema njima kao i podizu svest o lepoti drzanja i razmnozavanja ovih zaista predivnih stvorenja.Zelim takodje da pohvalim forum koji je stvarno napravljen po ukusu svih zaljubljenika u Papagaje,ali i ptice uopste kao i clanove koji svojim temama i iskustvima zaista neprocenjivo pomazu nama pocetnicima u svemu pocev od odabira ptice do saveta o njihovoj ishrani nezi i ostalim bitnim stvarima.Takodje ova teme se naravno neodnosi samo na mene vec na sve ljude koji su u slicnoj situaciji kao i ja i koji imaju slicno razmisljanje.Darujte ono sto mozete,a iz svakog darivanja moze se roditi jedan novi zaljubljenik u papagaje ,a zasto da ne i nova prijateljstva i druzenja sto zaista fali ljudima u nasoj zemlji u ovim vremenima.Jos jedan veliki pozdrav od mene i sve pohvale za clanove i rad foruma.cheers 
DonBranko
DonBranko

Broj poruka : 9
Datum upisa : 05.06.2013
Godina : 36

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu