Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Zanimljivosti

Ići dole

Zanimljivosti

Počalji  zorica taj Čet 22 Avg 2013, 18:04

upravo sam čitala diskusiju između člana našeg foruma i nekih tamo osoba koje se ne slažu sa cenom ptica ....
u pitanju je fuz80 tj. moj prijatelj Nikola koji je dao neke oglase da prodaje ptice ... dosta je ljudi koji nemogu da se suzdrže da ne komentarišu cenu a i kvalitet ptica javno ... što po meni predstavlja veliki problem. Neću da postavljam screenshot tog razgovora da se nebi smejali ... ustavri zdravo je smejati se Very Happy Very Happy  predomislila sam se , sad će i screen shot Very Happy

zorica

Broj poruka : 163
Datum upisa : 10.12.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Zanimljivosti

Počalji  zorica taj Čet 22 Avg 2013, 18:16

Nikola je pokušao lepo a koliko vidim sa malograđanima je teško lepo razgovarati .... a i bože poslušaj ga Very Happy

zorica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zorica taj Pet 23 Avg 2013, 09:25

ova dva gospodina su banovana i uvedeno je novo pravilo u grupi "zabranjuje se svako čekanje,obaranje cena i omalovazavanje..."
toliko o tome .... Wink

zorica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zexy taj Pet 23 Avg 2013, 10:00

zorica ::ova dva gospodina su banovana i uvedeno je novo pravilo u grupi "zabranjuje se svako čekanje,obaranje cena i omalovazavanje..."
toliko o tome .... Wink
Bravo za ovu odluku.
Inace je greska kada ljudi pisu cene na FBu kao i na drugim mestima gde drugi ljudi mogu da odgovaraju na oglase.

zexy

Broj poruka : 95
Datum upisa : 25.03.2011
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics