Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Prednjice za kaveze

Ići dole

Prednjice za kaveze

Počalji  Crvena Tigrica taj Čet 16 Okt 2014, 22:21

Zanima me da li iko sa foruma radi prednjice a da nisu drvene ili ima na prodaju recimo 30mmx40mm.
Posto sam izlecio ptice sutra pravim regal.Necu ih vise drzati u drvenoj volijeri jer je tesko za cistiti i onda se stvaraju bakterije.
Ovako cu odvojiti svih 6 pari ali naravno bice i pusteni redovno.

Uzeo bi 6 prednjica tih ili slicnih dimenzija ako mogu postom poslati posle moje uplate.

http://postimg.org/image/79mga0j5n/784521df/

Ovo je otprilike sta cu napraviti.Ovakve sa 2 otvora(jedno za vrata i jedno za kucicu) i 1-2 mala otvora za hranilicu.
Hvala!

Crvena Tigrica

Broj poruka : 53
Datum upisa : 16.03.2014
Godina : 24

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

prednjice za kaveze

Počalji  nik taj Pet 17 Okt 2014, 21:01

Ima dosta ljudi koji ovo prave i od drvrta ali ima i od metala. Pogledaj na kp oglasima i nazovi ljude to ti nece biti nista skupo!
nik

Broj poruka : 107
Datum upisa : 28.03.2014
Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Re: Prednjice za kaveze

Počalji  Crvena Tigrica taj Pet 17 Okt 2014, 22:20

nik ::Ima dosta ljudi koji ovo prave i od drvrta ali ima i od metala. Pogledaj na kp oglasima i nazovi ljude to ti nece biti nista skupo!
Nema nista pod "prednjica" ili kako se vec zove,video sam ranije ali ovih dana nema nista...

Crvena Tigrica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  pajja taj Sub 18 Okt 2014, 14:04

Ponekad je dovoljno ukucati u pretraživač "prednjice za kaveze" i zamisli, iskoči brdo oglasa iz zemlje i regiona. Priznajem da su neki bajati, ali ja sam našao i iz 2014 sa svim podacima, fotografijama i brojem telefona.
pajja

Broj poruka : 22
Datum upisa : 23.08.2014
Godina : 49

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Crvena Tigrica taj Sub 18 Okt 2014, 20:34

pajja ::Ponekad je dovoljno ukucati u pretraživač "prednjice za kaveze" i zamisli, iskoči brdo oglasa iz zemlje i regiona. Priznajem da su neki bajati, ali ja sam našao i iz 2014 sa svim podacima, fotografijama i brojem telefona.
Pa naravno da trazim na sve nacine.Uglavnom izbaci nesto sa foruma ili iz drugih zemalja ili pise da je sve prodato ili su uglavnom od drveta al eto nastavicu traziti.

Crvena Tigrica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: