Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

poziv

2 posters

Ići dole

poziv Empty poziv

Počalji  Gost Uto 14 Feb 2012, 20:39

Danas sam se prijavio na ovaj Forum o papagajima,koji je neopravdano neposecen.MOLIO bi sve ljubitelje papagaja da uzmu sto vise ucesca u razmeni iskustva o gajenju papagaja.NREGISTROVANI DA SE REGISTRUJU i da omasivimo ljubav prema papagajima.Hvala

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty poziv

Počalji  Gost Uto 14 Feb 2012, 21:54

prvi koji se registruje kao novi clan dobija na poklon jednog malog Aleksandra na poklon,iz novog legla sa papirima.pozdrav

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty Re: poziv

Počalji  Admin Uto 14 Feb 2012, 22:02

To je i cilj ovog foruma, da se okupi sto vise odgajivaca papagaja, da razmenimo iskustva i da se druzimo Smile 80% registrovanih clanova samo cita teme, ali niko od njih da se ukljuci u diskusiju, niko ovde ne ujeda Very Happy Bitno je druzenje Very Happy A da ne pricam koliko ima ne registrovanih clanova koji takodje citaju clanke Very Happy Sunajko, ja i jos par clanova smo opisali preko 100 vrsta papagaja. Naravno nisu sve clanci iz naseg iskustva, ali sto se tice mene, ja sam vecinu tekstova preveo sa engleskog jezika sa raznih stranih sajtova. Voleo bih da nas ima sto vise i da se malo raspisemo po forumu Smile

Admin
Admin

Broj poruka : 1072
Reputation : 72
Datum upisa : 24.07.2008

https://parrotworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty poziv

Počalji  Gost Uto 14 Feb 2012, 22:07

treba ra ditisa zadovoljstvom,objavi zvanicno ko je dobitnik,uvek posteno

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty gosti

Počalji  Gost Uto 14 Feb 2012, 23:16

nagrada je bez prevare

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty Re: poziv

Počalji  noname Sre 15 Feb 2012, 10:41

volim i ja perje,pozdrav svima na forumu
noname
noname

Broj poruka : 357
Reputation : 17
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 55
Lokacija : Backi Petrovac Vojvodina/0646393227

Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty Re: poziv

Počalji  noname Sre 15 Feb 2012, 10:45

I ja se pridruzujem forumu i nadam se da cemo se raspisati i da nam administratori nece meriti svako slovo kao na nekom drugom forumu da ga sad ne imenujem Smile
noname
noname

Broj poruka : 357
Reputation : 17
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 55
Lokacija : Backi Petrovac Vojvodina/0646393227

Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty pozdrav

Počalji  Gost Sre 15 Feb 2012, 11:10

Drago mi je da si se prikljucio ujedno si dobio poklon koji sam ponudio da bi naveo ljubitelje papagaja okupimo u sto vecem broju

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty Re: poziv

Počalji  Admin Sre 15 Feb 2012, 13:16

noname ::I ja se pridruzujem forumu i nadam se da cemo se raspisati i da nam administratori nece meriti svako slovo kao na nekom drugom forumu da ga sad ne imenujem Smile

Nismo toliko strogi Very Happy samo ne zelimo vredjanje i sukobe na ovom forumu, ipak smo ovde da se druzimo a ne da se prepucavamo i svadjamo Wink

Admin
Admin

Broj poruka : 1072
Reputation : 72
Datum upisa : 24.07.2008

https://parrotworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty Re: poziv

Počalji  noname Sre 15 Feb 2012, 15:18

HVALA DARODAVCU ZA POKLON ..Nisam ni mislio na svadje i prepucavanja ali na stalne opomene na odnosnu temu i puno sitnica koje sad ne mogu nabrajati i pravila a kad bi se toga striktno pridrzavali nista ne bi napisali for admin
noname
noname

Broj poruka : 357
Reputation : 17
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 55
Lokacija : Backi Petrovac Vojvodina/0646393227

Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty Re: poziv

Počalji  Gost Sre 11 Jul 2012, 18:48

Registrovani i buduci clanovi zamolio bi vas da procitate deo otvorenog pisma u PREDLOZI I PRIMEDBE Molim za vase sugestije koje su neophodne.Pozdrav

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

poziv Empty Re: poziv

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics
» Poziv

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu