Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Aleksandar

2 posters

Ići dole

Mali Aleksandar Empty Mali Aleksandar

Počalji  kulk21 Čet 11 Okt 2012, 16:38

Moze mala pomoc imam malog aleksandra koji je delimicno pitom slece na rame glavu gricka itd ali kad treaba nazad u kavez vodimo rat,sve grize vrata mi je skroz unistio, i cim je u kavezu plasi se kako da ga malo treniram ili nesto da manje grize sve redom ae za kavez manje vise na kraju ja odustanem i ostavim ga da spava van kaveza. . .

kulk21

Broj poruka : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 11.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mali Aleksandar Empty Re: Mali Aleksandar

Počalji  Gost Čet 11 Okt 2012, 17:19

kulk21 ::Moze mala pomoc imam malog aleksandra koji je delimicno pitom slece na rame glavu gricka itd ali kad treaba nazad u kavez vodimo rat,sve grize vrata mi je skroz unistio, i cim je u kavezu plasi se kako da ga malo treniram ili nesto da manje grize sve redom ae za kavez manje vise na kraju ja odustanem i ostavim ga da spava van kaveza. . .

Pomoci kolko hoces,sve je tipicno za njega,moras ga navici vise na kavez,a to je najbolje izvodljivo kad jede u kavezu ili noc ,zamraci pa ga stavi u kavez,neko mora da popusti,nocu ga ostavi u kavezu bice sretniji kad izadje,mora svatiti ko je gazda. Pozdrav i dobrodosao.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mali Aleksandar Empty Re: Mali Aleksandar

Počalji  kulk21 Čet 11 Okt 2012, 18:57

spava on u kavezu eo upravo je unutra jede isto u kavezu nego sad ima neku foru tamo gde je rupa gde stavljam hranilicu tuda pokusava da izadje Smile i jednom je uspeo znam da me je uplasio toliko da 5min nisam mogo da dodjem sebi Smile inace samo me malo nervira sto gricka sve sto vidi upropasti mi vrata od terase Sad. dal smem da mu dam malo cipsam,integralne grisine i tako nesto sa vremena na vreme zao mi jadnicka ciim uzmem nesto da jedem on na ruku pa pokusava nekako da dodje do toga Smile ali hranim ga normalno nebrinite Smile

kulk21

Broj poruka : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 11.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mali Aleksandar Empty Re: Mali Aleksandar

Počalji  Gost Čet 11 Okt 2012, 19:18

kulk21 ::spava on u kavezu eo upravo je unutra jede isto u kavezu nego sad ima neku foru tamo gde je rupa gde stavljam hranilicu tuda pokusava da izadje Smile i jednom je uspeo znam da me je uplasio toliko da 5min nisam mogo da dodjem sebi Smile inace samo me malo nervira sto gricka sve sto vidi upropasti mi vrata od terase Sad. dal smem da mu dam malo cipsam,integralne grisine i tako nesto sa vremena na vreme zao mi jadnicka ciim uzmem nesto da jedem on na ruku pa pokusava nekako da dodje do toga Smile ali hranim ga normalno nebrinite Smile

mora da zna ko je gazda,daj mu zrna kukuruza to ce ce ce ga jedno vreme zanimati,voce ,povrce on ce ipak verovatno isterati svoje,tako je kako je,daj mu beli luk(cen) i ne brini za njegovo zdravlje,cuvaj tvoje zivce.Pozdrav

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mali Aleksandar Empty Re: Mali Aleksandar

Počalji  pufnica Čet 11 Okt 2012, 21:13

kulk21 ::Moze mala pomoc imam malog aleksandra koji je delimicno pitom slece na rame glavu gricka itd ali kad treaba nazad u kavez vodimo rat,sve grize vrata mi je skroz unistio, i cim je u kavezu plasi se kako da ga malo treniram ili nesto da manje grize sve redom ae za kavez manje vise na kraju ja odustanem i ostavim ga da spava van kaveza. . .

I ja imam malog aleksandra koji mi je u kuci,sobna vrata mi je izgrizao, vijamo se po celoj kuci kad treba da se vrati u kavez,ali ja nepopustam i kad vidi da nema kud on popusti(pametniji popusta Very Happy ).Pricaj mu dok je u kavezu,jer on ustvari hoce da bude po njegovom,a priznaj i ti da si zatvoren u kavez zeleo bi da budes sto vise napolju...Daj mu jabuke,sargarepe kao nagradu sto je u kavezu,ili ga ponekad nagradi duzim boravkom van kaveza.Hrani ga sa onim sto je za njega,ako mislis da ga imas jos dugo godina. Very Happy
pufnica
pufnica

Broj poruka : 263
Reputation : 20
Datum upisa : 25.05.2012
Godina : 36
Lokacija : Titel

Nazad na vrh Ići dole

Mali Aleksandar Empty Re: Mali Aleksandar

Počalji  Gost Pet 12 Okt 2012, 00:31

Ubaci mu u kavez neku svežu grančicu od nekog rodnog drveta(samo ne od oraha),to će ga sigurno jedno vreme zanimati.Bolje neka gricka tu grnčicu nego vrata,ha,ha.Pa mu za dan dva ubaciš novu,sigurno ćeš ga odvratiti neko izvesno vreme a možda i zaboravi na vrata.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mali Aleksandar Empty Re: Mali Aleksandar

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu