Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pomoc dva para??

3 posters

Ići dole

pomoc dva para?? Empty pomoc dva para??

Počalji  zeksin Pon 09 Sep 2013, 18:29

Ljudi treba mi pomoc,imam par m.aleksandara dve godine starih pa me zanima da li bi smeo kod njih da stavim par mladih ovogodisnjih,samo do proleca dok ne napravim volijeru novu. Mislim da nije bas dobra ideja al jako mi se svidja par mladih ptica pa bih ih uzeo....


Hvala unapred na sugestijama. Razz bounce affraid 
zeksin
zeksin

Broj poruka : 21
Reputation : 0
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 39
Lokacija : Vrbas

Nazad na vrh Ići dole

pomoc dva para?? Empty Re: pomoc dva para??

Počalji  imred Pon 09 Sep 2013, 18:54

zeksin ::Ljudi treba mi pomoc,imam par m.aleksandara dve godine starih pa me zanima da li bi smeo kod njih da stavim par mladih ovogodisnjih,samo do proleca dok ne napravim volijeru novu. Mislim da nije bas dobra ideja al jako mi se svidja par mladih ptica pa bih ih uzeo....


Hvala unapred na sugestijama.  Razz bounce affraid 

MOZES SLOBODNO,mirne su ptice ali ipak malo prati

imred

Broj poruka : 514
Reputation : 30
Datum upisa : 06.12.2012
Godina : 64
Lokacija : zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

pomoc dva para?? Empty Re: pomoc dva para??

Počalji  Sekereš Stevan Uto 10 Sep 2013, 06:54

zeksin ::Ljudi treba mi pomoc,imam par m.aleksandara dve godine starih pa me zanima da li bi smeo kod njih da stavim par mladih ovogodisnjih,samo do proleca dok ne napravim volijeru novu. Mislim da nije bas dobra ideja al jako mi se svidja par mladih ptica pa bih ih uzeo....


Hvala unapred na sugestijama.  Razz bounce affraid 
MOŽEŠ SLOBODNO KAO STO IMRE KAZE,MORAS IH PRATITI,ALI BUDI SIGURAN DA CE BITI SVE OK,KAZEM TI IZ MOG ISKUSTVA
Sekereš Stevan
Sekereš Stevan

Broj poruka : 572
Reputation : 36
Datum upisa : 13.09.2011
Godina : 42
Lokacija : Titel-VOJVODINA 063/1077-197

Nazad na vrh Ići dole

pomoc dva para?? Empty Re: pomoc dva para??

Počalji  zeksin Uto 10 Sep 2013, 08:57

Hvala!!!
Bojao sam se pošto ovi moji možda krenu da rade pa rekoh da im ne smetaju mladi dok ih ne sklonim...

Pozz Very Happy 
zeksin
zeksin

Broj poruka : 21
Reputation : 0
Datum upisa : 14.05.2013
Godina : 39
Lokacija : Vrbas

Nazad na vrh Ići dole

pomoc dva para?? Empty Re: pomoc dva para??

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu