Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA!

+4
Josić
Hybrid
haralampijexxl
Kajsija
8 posters

Ići dole

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA! Empty UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA!

Počalji  Kajsija Sub 14 Avg 2010, 04:32

Par mojih drugarica, i par ljudi koje sam upoznala na drugim forumima su imali isti problem kao i mnogi. Bili su PREVARENI od strane odgajivaca, zbog nedovoljnog poznavanja vrste i upucenosti.

Zivojin Tatin iz Backih Brestovaca i gospodin (ne znam mu ime tacno) Jakovljevic iz Beograda prodaju Venecuele, govoreci ljudima da su Plavoceli Amazonci, po ceni Plavocelih Amazonaca.

Dve moje drugarice su uzele od Zivojina i Jakovljevica. Jedna je platila 400 evra bebu Venecuelu (a receno je da je Plavoceli, tek je veterinar posle potvrdio da je Venecuela)a svuda gde sam se raspitala bebe Venecuele kostaju 100 - 150 evra, a Jakovljevic za cak 800 evra!!!

Htela bih ovim putem da im obezbedim besplatnu reklamu koju su svakako zasluzili!

NIJE U REDU TO STO RADITE!

Neka znaju svi koji kupuju da ako se odluce da kupe kod ovih osoba, se dobro raspitaju o toj vrsti!

Molim administratore da ne brisu ovo, jedinu ako nisu deo ovoga, jer stvarno nije u redu.


Kajsija

Broj poruka : 1
Reputation : 0
Datum upisa : 14.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA! Empty Re: UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA!

Počalji  haralampijexxl Uto 24 Avg 2010, 21:41

necu se upustati u neku diskusiju ovde vec samo zelim da kazem jednu cinjenicu. cena RUCNO HRANJENOG VENECUELA AMAZONCA je 400-500e u proseku.
haralampijexxl
haralampijexxl

Broj poruka : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 24.03.2010

http://haralampije.yolasite.com/

Nazad na vrh Ići dole

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA! Empty Re: UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA!

Počalji  Hybrid Sre 25 Avg 2010, 09:37

Bas kao sto haralampije kaze, te cene od 100 do 150 e je za ptice koje su roditelji odhranili, a rucno hranjene ptice su dosta skuplje.

Hybrid

Broj poruka : 51
Reputation : 3
Datum upisa : 12.12.2009
Lokacija : Kljajicevo

Nazad na vrh Ići dole

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA! Empty Re: UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA!

Počalji  Josić Sre 25 Avg 2010, 12:47

To da Jakovljevic prodaje venecuelo kao plavocele nije nista cudno.A za Zivu to nisam znao jer mi se covek cini dosta posten i bas hoce da pomogne.
Josić
Josić
Moderator
Moderator

Broj poruka : 596
Reputation : 25
Datum upisa : 07.01.2010
Godina : 30
Lokacija : Sombor

Nazad na vrh Ići dole

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA! Empty Re: UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA!

Počalji  BOLISA Čet 12 Maj 2011, 11:54

Da li neko moze da mi kaze kakav je odgajivac Lemajic Dejan?Trebalo bi da od njega kupim Malog Aleksandra(rucno hranjenog), pa me zanima da li pravim gresku sto od njega uzimam pticu?

BOLISA

Broj poruka : 2
Reputation : 3
Datum upisa : 12.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA! Empty Re: UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA!

Počalji  Sasha Uto 17 Maj 2011, 20:12

Za Jakovljevica nista cudno da je koga prevario a za Zivu da vidim nebi mogo da poverujem da oce da zezne coveka ..

Sasha

Broj poruka : 6
Reputation : 0
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA! Empty Amazonac za 100E?!

Počalji  irena Sre 22 Jun 2011, 10:11

Ako negde ima Amazonca za 100 E, bilo koja vrsta i bilo kako hranjena, ja ga uzmem odmah! Suspect Razz
irena
irena

Broj poruka : 8
Reputation : 0
Datum upisa : 22.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA! Empty Re: UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA!

Počalji  Nidzo Sub 14 Apr 2012, 22:47

Zelim samo da pitam sve ljude koji su kupovoli ptice od Mome iz Svilajnca ili znaju nesto o njemu da kazu ovde,jer i ja zelim od njega da kupim pticu pa se raspitujem!Hvala unapred

Nidzo

Broj poruka : 77
Reputation : 1
Datum upisa : 14.04.2012
Godina : 26
Lokacija : Uzice

Nazad na vrh Ići dole

UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA! Empty Re: UPOZORENJE SVIM POTENCIJALNIM KUPCIMA!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu