Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitno!!!!!!Transport ptice

Ići dole

 Hitno!!!!!!Transport ptice Empty Hitno!!!!!!Transport ptice

Počalji  cvrle Čet 23 Avg 2012, 11:22

Pozdrav svim clanovima foruma! Treba mi pomoc....Danas treba da idem po pticu u Kikindu,a iz NS-a sam,pa me intersuje kako da to obavim na sto bezbolniji nacin,da se ne istraumira. Da li u kavezu?Ili nekoj velikoj kutiji da bude u mraku???? Pomagajteeeeee!!!!!! Shocked
cvrle
cvrle

Broj poruka : 27
Reputation : 0
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

 Hitno!!!!!!Transport ptice Empty Re: Hitno!!!!!!Transport ptice

Počalji  Gost Čet 23 Avg 2012, 11:46

Pozdrav ako je rucno hranjena mozes i u kavezu,najbolje u transporteru .Bolje da odlozis put ,dok ne pozajmis transporter,mozda i gazda od ptice ima.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

 Hitno!!!!!!Transport ptice Empty Re: Hitno!!!!!!Transport ptice

Počalji  Gost Čet 23 Avg 2012, 21:44

Možda sam zakasnio s odgovorom,ja bih preporučio transport obavezno u transporteru.On je nizak,ptica ne može da poleti i da se povredi na taj način.Obavezno izbegavati hvatanje i transport ptice u najtoplijem delu dana,posebno po ovim vrućinama jer može da bude fatalno za pticu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

 Hitno!!!!!!Transport ptice Empty Re: Hitno!!!!!!Transport ptice

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu