Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRODAJA PAPAGAJA

4 posters

Ići dole

PRODAJA PAPAGAJA Empty PRODAJA PAPAGAJA

Počalji  jendaja Ned 08 Mar 2009, 23:07

tigrice,burk,rozenburk,kozice,nimfe,jendaje,princevi,barabanti,plave i crvene rozele,penanti,aleksandri mali i sljiviglavi i australijski kraljevski papagaj. Wink 063/465-712. e-mail: jendaja@gmail.com

jendaja

Broj poruka : 1
Reputation : 0
Datum upisa : 08.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

PRODAJA PAPAGAJA Empty Re: PRODAJA PAPAGAJA

Počalji  shone Uto 04 Maj 2010, 15:28

Zanima me cena Jandaja. Treba mi jedan par...

shone

Broj poruka : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 44

Nazad na vrh Ići dole

PRODAJA PAPAGAJA Empty Re: PRODAJA PAPAGAJA

Počalji  Admin Uto 04 Maj 2010, 17:45

Ovaj oglas je davno okacen, a vidim da taj clan nije aktivan vec duze vreme. Mozda moze Sunajko da se raspita za jandaje. Video sam da ima njegov drug jandaje cak imas i slike tu na forumu Odgajivacnica papagaja Zivojin Tatin.

Admin
Admin

Broj poruka : 1072
Reputation : 72
Datum upisa : 24.07.2008

https://parrotworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

PRODAJA PAPAGAJA Empty Re: PRODAJA PAPAGAJA

Počalji  sunajko Čet 06 Maj 2010, 19:53

Jandaja imaju moje kolege u Vrscu,Pozarevcu i Paracinu ali zasad niko od njih nema mlade,ako bude javicu cena mlade Jandaje je od 70 do 100 evra po komadu i rucnohranjene od 150 do 180 evra po komadu.Zivojin Tatin je prodao i rucno hranjene i maticni par.
sunajko
sunajko
Moderator
Moderator

Broj poruka : 274
Reputation : 17
Datum upisa : 21.12.2009
Lokacija : Bački Brestovac 0612811366

Nazad na vrh Ići dole

PRODAJA PAPAGAJA Empty Re: PRODAJA PAPAGAJA

Počalji  shone Pet 07 Maj 2010, 15:24

E odlično, hvala na odgovoru. Obavezno mi javi...
Jesi li ti pisao tekst vezan za male aleksandre? Ja ih imam već nekoliko godina i nisam se usudio da im dam banane. Posle teksta sam odlučio da probam da im dam. Videćemo reakciju, definitivno im se sviđa ukus, ali videću ih za koji dan...

shone

Broj poruka : 2
Reputation : 0
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 44

Nazad na vrh Ići dole

PRODAJA PAPAGAJA Empty Re: PRODAJA PAPAGAJA

Počalji  sunajko Pet 07 Maj 2010, 21:38

Jesam ja sam pisao o malim aleksanderima.Ma nemas brige za banane samo im daj onoliko koliko mogu da pojedu da ne ostaje nekoliko sati pa da onda to jedu.Naravno nemoj forsirati ispocetka ni jedno voce koje nisi davao.Probaj mladi crni luk da im iseckas sve sa perajima pa ces videti kako to jedu.Ako kupujes povrce dobro operi zato sto ga spricaju da ostane sveze,narocito u supermarketima gde nebi trebao da kupujes povrce za ishranu papagaja.
sunajko
sunajko
Moderator
Moderator

Broj poruka : 274
Reputation : 17
Datum upisa : 21.12.2009
Lokacija : Bački Brestovac 0612811366

Nazad na vrh Ići dole

PRODAJA PAPAGAJA Empty Re: PRODAJA PAPAGAJA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu