Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najaktivniji clanovi za mesec Februar :)

3 posters

Ići dole

Najaktivniji clanovi za mesec Februar :) Empty Najaktivniji clanovi za mesec Februar :)

Počalji  Admin Čet 28 Feb 2013, 18:56

1. Josić 35 (14%)
2. zorica 32 (13%)
3. Djuric 27 (11%)
4. Ikac 24 (10%)
5. imred 23 (9%)
6. Sekereš Stevan 20 (8%)
7. jurić daniel 19 (8%)
8. noname 18 (7%)
9. jonel 18 (7%)

U februaru mesecu smo imali 17 novih tema, 378 poruka i 29 novih clanova Smile

Admin
Admin

Broj poruka : 1072
Reputation : 72
Datum upisa : 24.07.2008

https://parrotworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najaktivniji clanovi za mesec Februar :) Empty Re: Najaktivniji clanovi za mesec Februar :)

Počalji  Luna034 Čet 28 Feb 2013, 20:21

A gde sam ja?Ja sam sve vreme bila aktivna? Very Happy
Luna034
Luna034

Broj poruka : 124
Reputation : 1
Datum upisa : 23.01.2013
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Najaktivniji clanovi za mesec Februar :) Empty Re: Najaktivniji clanovi za mesec Februar :)

Počalji  zorica Čet 28 Feb 2013, 23:03

ja druga ... cheers cheers cheers .... a moje ime više nije sivo ... već žuto..?? zašto je to tako.. ??

zorica

Broj poruka : 163
Reputation : 17
Datum upisa : 10.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najaktivniji clanovi za mesec Februar :) Empty Re: Najaktivniji clanovi za mesec Februar :)

Počalji  Admin Čet 28 Feb 2013, 23:32

Najaktivniji clanovi dobijaju tu zutu boju i vode se kao VIP clanovi, clanovi koji su pomogli puno forumu sa svojim komentarima i to dobija clan koji bude najaktivniji u mesecu, a posto si ti bila druga, ovaj put si dobila ti Smile

Admin
Admin

Broj poruka : 1072
Reputation : 72
Datum upisa : 24.07.2008

https://parrotworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najaktivniji clanovi za mesec Februar :) Empty Re: Najaktivniji clanovi za mesec Februar :)

Počalji  zorica Pet 01 Mar 2013, 12:38

hvala na tituli .. počastvovana sam ... ali ja bih svoju titulu da predam na sledećeg člana .... ne volim žutu boju a i više sam za običnog forumaša nego za nešto više ...

zorica

Broj poruka : 163
Reputation : 17
Datum upisa : 10.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najaktivniji clanovi za mesec Februar :) Empty Re: Najaktivniji clanovi za mesec Februar :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu