Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veliki Papagaji

4 posters

Ići dole

Veliki Papagaji Empty Veliki Papagaji

Počalji  Aleksandar_BG Sub 14 Jun 2014, 18:15

Zeleo bih da kupim velikog papagaja za kucnog ljubimca,znaci mladog runco hranjenog, pa me interesuje da li neko zna cene za i nekoga ko ih prodaje jer koga god da pitam nema predstavu cene za sledece vrste.

-Plavo Zuta Ara * najzainterovananiji za ovu vrstu i to mi je od malena san da imam 1000e-za sada preskupo morce da saceka
-Ara Severa
-Zelenokrila Ara
-Ara Nobilis
-amazonac
-rosa kakadu
-zako
-Skarletna Ara-za nju sam svestan gledajuci kolko se preko krece da u blizoj buducnosti ne mogu da sakupim pare

bio bi zahvalan ako ima neko od odgajivaca koji prodaje da mi poslje putem poruke cenu...

u sustini, ako ima neko da prodaje ispod cene ovako nesto , mozda bi imao odma i da kupim, jer za kakadua i zakoa znam cene manje vise se krecu isto...i koja ptica je po vama najbolje za kucno drzanje...


Poslednji izmenio Aleksandar_BG dana Pon 16 Jun 2014, 21:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Aleksandar_BG
Aleksandar_BG

Broj poruka : 14
Reputation : 0
Datum upisa : 12.11.2012
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Veliki Papagaji Empty ono sto sam nasao sam za sada

Počalji  Aleksandar_BG Pon 16 Jun 2014, 18:03

Zakoi se krecu od 500E  pa navise, stim sto ako bi kupovali za kes, mislim da biste mogli da nadjete ovu prelepu pticu vec za 300-400evra,zavisnosti kolko je nekome hitno
Rose Kakadu - je 400e najnize sto sam ja nasao(dodao bi da ljudi znaju ova vrsta kakadua ne oponasa ljudski govor, da se ne zalete)
Plavoceli amazonac je takodje 400e, stim sto mozda bi i mogli da se cenkate nisam zvao
Patagonac oko 150e,mozda mozete da nadjete jeftinije vijao sam i da 200e traze,ali moje licno misljenje je da ova ptica ako nista vredi oko 150e
Jandaje/nandaje su 100ak evra stim sto nema mladih rucno hranjenih,bar ja nisam nasao
veliki aleksandri oko 120e pa navise do 170-180e
kina aleksandar oko 200e mozete naci
bradati alex 140eu
braonuhi 50-70e
kaludjerice 50-100e nisam siguran ali mislim da je ta negde cena
mali alex ,zavisi od boje,mutacije i od odgajivaca ali oko 50e mozete naci lepu pticu

rozenkolisi/personate/fiseri 3000din
nimfe 20e


Za ARE KAO STO VIDITE NEMA CENA,kao ni za Edele(500+e nisam nisao ni jednog),Kakadui(valjda su od 600-800e pa navise zavisi od vrste i velicine)

i za neke vrste kao sto su rozele, penanti,pevajuci, kozice, tigrice tu je veliki raspon cena a licno nisam se nesto interesovao za rucno hranjene ptrice tih vrsta


Naravno ovo su cene sa oglasa ZOOBERZE, Kupujem prodajem, halooglasi i ono sto sam ja zvao i kontaktirao, naravno cene se razlikuju znacajno od regiona do regiona nize su u Vojvodini a sto idete juznije znaju da rastu narucito u Beogradu...mozda neko od odgajivaca se nece sloziti samnom oko cena, ali to su trenutno prodajne cene ptica koje su na "berzi"...
mozda mozete naci nesto jeftinije ovde od odajivaca,takodje mozda neko nikada ne bi prodao za ovu cenu svoju pticu, stvar licnog izbora dal neko zeli da uzme pare ili da mu ptica stoji do perioda gde iako je imao rucno odhranjenu pticu niko ne zeli da je kupi jer je stara 9meseci, godinu dana,5 godina i slicno...i onda skapira da je mozda bilo bolje da proda pticu za cenu koju je neko mogao da priusti, nista licno ni protiv koga, stvar logike i kupovne moci Wink
Aleksandar_BG
Aleksandar_BG

Broj poruka : 14
Reputation : 0
Datum upisa : 12.11.2012
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Veliki Papagaji Empty Re: Veliki Papagaji

Počalji  jonel Pon 16 Jun 2014, 22:43

probaj da pitas Noname
jonel
jonel

Broj poruka : 379
Reputation : 13
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 47
Lokacija : LOKVE Banat 063 80 57 417

Nazad na vrh Ići dole

Veliki Papagaji Empty re

Počalji  Aleksandar_BG Uto 17 Jun 2014, 21:15

trenutno sam odustao od kupovine Ara u Srbiji, mozda dobijem krajem leta/jeseni iz amerike od drugara 1 rucno hranjenu,tako da razmisljam o kupovini neke manje ptice konkretno jandaje ili suncane aratinge, ako ne bude nista od te are, onda cu na jesen verovatno Zakoa, ako se ne propravi finansiska sitacija i kupim napokon Aru sebi Smile 
Aleksandar_BG
Aleksandar_BG

Broj poruka : 14
Reputation : 0
Datum upisa : 12.11.2012
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Veliki Papagaji Empty Re: Veliki Papagaji

Počalji  vladov Sre 16 Jul 2014, 14:39

Pozdrav, zanima me da li se veliki aleksandri mogu naci za 120e i da li su rucno hranjeni?

vladov

Broj poruka : 3
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Veliki Papagaji Empty Re: Veliki Papagaji

Počalji  imred Pet 18 Jul 2014, 21:02

vladov ::Pozdrav, zanima me da li se veliki aleksandri mogu naci za 120e i da li su rucno hranjeni?


mogu se naci,pa i rucno hranjeni uz neku manu za manje pare,kad budes imao 5 pm poruka onda mi posalji PM,lako cemo se dogovoriti

imred

Broj poruka : 514
Reputation : 30
Datum upisa : 06.12.2012
Godina : 64
Lokacija : zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Veliki Papagaji Empty Re: Veliki Papagaji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu