Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Join the forum, it's quick and easy

Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati
Parrot World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nesto sto me je zadivilo u sitne sate

2 posters

Ići dole

nesto sto me je zadivilo u sitne sate Empty nesto sto me je zadivilo u sitne sate

Počalji  Aleksandar_BG Uto 17 Jun 2014, 04:33




ovo je nerealno, kako izgleda odgajivacnica, prodajno mesto i sa kojom profesionalnoscu rade ljudi, doduse i cene su im takve...ali prosto milina videti
Aleksandar_BG
Aleksandar_BG

Broj poruka : 14
Reputation : 0
Datum upisa : 12.11.2012
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

nesto sto me je zadivilo u sitne sate Empty Re: nesto sto me je zadivilo u sitne sate

Počalji  Crvena Tigrica Čet 16 Okt 2014, 22:25

Aleksandar_BG ::


ovo je nerealno, kako izgleda odgajivacnica, prodajno mesto i sa kojom profesionalnoscu rade ljudi, doduse i cene su im takve...ali prosto milina videti

Veoma lepo ali ima njih jos recimo ovi.Sve zivo sto me je zanimalo o tigricama od mutacija do rucnog hranjena apsolutno sve je opisano,ma ne treba ti nikakva knjiga nista!

http://www.cutelittlebirdiesaviary.com/index.html

Crvena Tigrica

Broj poruka : 53
Reputation : 3
Datum upisa : 16.03.2014
Godina : 29
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu